Öz İş Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

Öziş Pompa Bosch Dizel Servis Arifiye Adapazarı'nda yıllardan beri kaliteli hizmet için yoğun çalışmalar içerisindedir. Hem Adapazarı hem de yakın çevresinde vermiş olduğumuz yüksek kaliteli hizmetler, dizel motorların performansını yükseltip önemli avantajlar sağlamıştır.

Uzman kadrosu ile her zaman görevine dört elle sımsıkı tutunmuş olan servisiniz, ekipman kalitesini oldukça yüksek seviyede elde etmiş ve kullanmıştır. Bosch dizel teknoloji altyapısına sahip olup, özellikle Alman teknolojisi ile sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Servisimiz oldukça modern yapıda olmakla birlikte, ergonomik bir çalışma alanı ve fonksiyonel istasyonlar, her türlü sorunun çözümü konusunda size önemli avantajlar sağlamıştır.

Birikimi yüksek bir servis olarak bakım, onarım ve tamir çözümlerinde oldukça ustayız. Gerek kadromuz gerekse de sahip olduğumuz altyapı ve teknoloji sayesinde, test ve kalibrasyon çalışmalarımız her zaman en iyi sonucu vermiştir. Düzenli bakım, düzenli onarım ve gerektiğinde parça değişim hizmetlerimiz, garanti kapsamında müşterilerimize çok önemli kolaylıklar sağlamıştır.

Servisimize gelen bütün araçlar için, kompleks sorunları sadeleştirmek ve ekonomik bir çözüm hazırlamak temel görevimiz olmuştur. Yüksek teknoloji ve gelişmiş tecrübe avantajları ile yapılan çalışmalarda, ekonomik hizmetler temel amaçlarımız içerisinde yer almıştır. Dizel motorlar ve yakıt sistemlerinin her türlü gereksinimini, uygun şekilde karşılama noktasında servisimize güvenebilirsiniz.

Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla çok yoğun mesafe katetmiştir. Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyeti bizim için paradan çok daha önemlidir. Bu güveni kaybetmemek açısından, yüksek teknolojimiz ve uzmanın kalitemizle birlikte hizmetlere en iyi şekilde cevap veririz.

Misyonumuz

Bosch dizel teknolojisi misyon konusunda tüm servislerine önemli görevler yüklemiştir. Servisimiz eleman kadrosu ve teknik imkânları sayesinde, geçmişten bugüne yüzyıllık bir teknolojinin son halini göstermektedir. Daha kaliteli hizmet daha güvenilir çözümler, servisimizde yapılan yoğun çalışmalarla birlikte ortaya çıkmaktadır. Markamızın vermiş olduğu güç ve potansiyel ile birlikte, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmanın çabasını ortaya koymuş durumdayız.

Vizyonumuz

Bir asırlık süreçte vermiş olduğumuz hizmetler, gelecekte ne gibi hizmetler sunacağımızı daha belirgin şekilde ortaya koymaktadır. Verdiğimiz hizmetler gelecekte vereceğimiz hizmetler için önemli ve avantajlı bir teminat olarak kabul edilebilir. Teknoloji gelişimini yakından takip etmek, uzmanlığı geliştirmek, ilerleyen dönemlerde de servisimizin hedefleri arasında olacaktır.

Hemen Ara Yol Tarifi
X